Apie teksturasytoja.lt

Tekstų rašymas - tai kūrybinis darbas, kur mintys apie tam tikrą klausimą ar sritį įgauna kažkokį formatą - straipsnio, laiško, komercinio pasiūlymo,  prezentacijos, reklaminio, reprezentacinio teksto interneto svetainei ar kt. pavidalą.

Smagiausia žinia ta, kad tekstų rašymo paslaugos gimė iš hobio, subrandinto dar ankstyvoje vaikystėje. Todėl kiekvienas rašymo užsakymas - tai, kaip muzika ausims, kuomet siela dainuoja, o protas patenkitas trina rankas. Kiek save pamenu, rašiau visais gyvenimo etapais. Šioje puslapio skiltyje pabandysiu supažindinti, kaip atsirado mano rašymas. Visame projekte, tiek pristatant save, tiek įgyvendintus darbus, leidau sau rašyti nuo vieno asmens, nuo savęs, t.y. nerašau :"Mūsų įmonė teikia šias rašymo paslaugas" ir pan., nes kol kas visus kūrybinius rašymo darbus atlieku pati. Ne tik rašau, dirbu ir kitus darbus. Didžiausias darbas, ko gero, yra būti Mama. Kiti darbai: Daugiametė patirtis marketingo direktorės pareigose informacinių technologijų sprendimų energetikos sektoriui bendrovėje, pradžioje buvusi individuali rinkodaros paslaugų veikla dabar išsikristalizavusi į marketingo agentūros MINI ENGEL veiklą,  SEO paslaugų SEO MAMA prekinio ženklo pavadinimu veikla,  interneto svetainių kūrimo veikla. Taip pat esu SEO AKADEMIJOS įkūrėja, vedu grupinius ir individualius SEO (paieškos sistemų optimizavimas) interneto rinkodaros kursus.

 

Kodėl nepasivadinau rašytoja, o pasivadinau tekstų rašytoja? - Atsakymas labai paprastas, rašytoja pasivadinsiu, kai išleisiu savo pirmąją knygą. Dabar dar būtų per skambu. Juolab, kad gyvenimas suteikia daug progų rašyti įvairius tekstus verslui, tad šiai dienai galiu parašyti įvairių rinkos sričių tekstus.

 

Tekstų rašymo brandą pabandžiau atspindėti per tam tikrus gyvenimo etapus, kad suprastumėte, kad įvairių tekstų rašymas neišdygo, kaip grybas iš po vakarykščio lietaus. Rašymas buvo visada manyje, tai buvo ir yra nuolatinis procesas, skaičiuojamas dešimtimis metų. Ir tik keletas metų, kaip jam jau atėjo laikas tapti rašymo paslauga.

Apie

  • Tekstų rašymo vystymosi etapai Tekstų rašymo vystymosi etapai

    Žmogus formuojasi kiekviename savo gyvenimo etape, kas kart atrasdamas vis naujų savo charakterių savybių, o gal patobulindamas esamas. Kiekvienas žmogaus raidos etapas yra ypatingas. Tačiau tai, į ką žmogus yra linkęs labiausiai, pasireiškia visais raidos etapais. Taip nutiko ir man. Rašiau...

‎,,Gamta išmokė įžvelgti gyvenimo prasmę, pašaukimą. Juk kiekviena skruzdėlytė neša tik savo šapelį, keliauja tiek, kiek reikia, atranda ir neša jį. Ji visuomet žino kelią namo, ne taip kaip žmogus, pamiršęs kelią į savo širdį, savo Aš.'' (Aldutė Vakarė ,,Kartais Angelas pasirodo'')

Contact

Teksturasytoja.lt
Reikia teksto?

+37065521188

© 2009-2015 teksturasytoja.lt Visos teisės saugomos. Įvairių tekstų rašymas, SEO tekstai, tekstai interneto puslapiams, verslo tekstai, įvairūs tekstai reklamai internete ir įmonės reklamos leidiniams.

Create a website for freeWebnode