Apie filmą The Secret (Paslaptis)

17/12/2012 22:12

Apie filmą "The Secret" ("Paslaptis")

Pirmą kartą filmą "Paslaptis" (angl. "The Secret") pamačiau 2007 metais.

Tada, pamenu, įspūdžių buvo tiek daug, kad sutikau juos pasidalinti su kolega, jam paprašius aprašyti šiuos įspūdžius jo studijų metu filosofijos paskaitos namų darbų užduočiai. Mielai sutikau padėti, nes man tai buvo antras malonus sukrėtimas mano pasaulėžiūros formavimuisi po Vadimo Zelando knygų.

Mano įspūdžiai po to, kai tik tik pasirodė filmas "The Secret" Lietuvoje ir, žinoma, dar angliška versija (nors, ko gero, ir dabar dar nėra lietuviško filmo vertimo, apart išleistos knygos):

Daugelis iš mūsų, ko gero, esame ne kartą susimąstę apie tai, kad be apčiuopiamų mūsų, yra dar kažkas. Kartais pastebime vykstančius keistus dalykus mūsų gyvenimuose, gal net vadinamuosius stebuklus, bet tai „nurašome“ atsitiktinumui ir greitai viską pamiršę vėl nyrame į savo įprastus darbus, buitį, gyvenimus. Kartais susimąstome apie tai, kodėl vieni gyvena taip, o kiti - kitaip. Kodėl kartais vieniems iš mūsų sekasi vienaip, kitiems - kitaip. Paprasčiausia visas priežastis „nurašyti“ valdžiai, blogai giminei, kaimynams ir t.t, ir pan. Likimas kaltas...ir vėl sukamės savam rate.
Paslaptį, kas yra be apčiuopiamų mūsų – visais laikais norėjo įminti ne vienas. Visų laikų lyderiai apie tai mąstė. Paslaptis, jei ir buvo atrandama, ji buvo laidojama, naikinama, galų gale uždrausta. „Raganos“, „raganiai“ niekinami, deginami. Nepaisant to, ieškojimai nesibaigė niekada.
Toji paslaptis duos visa, ko jūs norite: laimę, sveikatą, gerus tarpusavio santykius. Tik reikia išmokti teisingai suformuluoti, ko jūs tikrai norite. Proto ir sielos vienovėje gimsta tikrasis noras ir troškimas, kuris negali neišsipildyti. Harmonija gimdo harmoniją. „The Secret“ (Paslaptis) ir yra apie tai, kad viena traukia vieną. Neveltui sakoma: atsargiai su savo troškimais, nes jie gali išsipildyti. Kai atrandi šią paslaptį ir pradedi naudoti ją gyvenime, suvoki, kad nėra atsitiktinumų. Yra tik tavo minčių rezultatas.
Kad ir kuriam pasaulio kampely tu butum, mus visus vienija viena jėga - trauka, tai meilės trauka. Kas mūsų mintyse - mes tą ir pritraukiame. „The Secret“ tai sulyginama su magnetu. Meilė traukia meilę. Tavo mintys sugrįžta tau pačiam tam tikru atoveiksmiu. Turi tai, apie ką galvoji. Meilės trauka visada veikia. Bloga sėja blogą, bloga sugrįžta blogu, gera sėja gerą, gera sugrįžta geru.
Turime tai, ką leidžiame sau turėti. Jūsų gyvenimas pasikeis - kai pasikeis jūsų mintys. Aplink mus yra visko, apie ką mes svajojame. Visata gausi viskuom. Pasiimame tai, ką leidžiame sau turėti. Galime pritraukti viską. Reikia generuoti teigiamą meilės trauką. Mintis suteikia formą įvykiams. Reikia galvoti atsargiai, nes tavo mintys kuria tavo gyvenimą.
Visa tai, ką tu turi dabar šiame gyvenime, visa tai tu pats pritraukei.
Dėl visko, kas vyksta, nieko nereikia kaltinti, belieka tik atsigęžti į save, į savo mintis.
Buitinis pavyzdys, kad patikrinti, kaip visa tai veikia: atsikeli ryte ir pyksti ant žadintuvo, jis kaltas, kad jums reikia anksti keltis, juk dar taip norisi pamiegoti. Išsirangęs iš lovos, už stalo kampo nusimuši koją, mauniesi kojinę, ji suplyšta, o pasirodo ir dantų pasta baigiasi. Ir ktias pavyzdys: atsikeli džiugiai nusiteikęs, kojinės neplyšta, suspėji laiku pasiruošti kelionei iš namų, sekasi viskas puikiai, tau šypsosi praeiviai.
Jei žmonės išmoktų laiku „atsibusti“, „stebuklai“ lydėtų juos visada. Jie juos patys kuria. Kuria viską, kas aplink juos.
Ką tu galvoji, ką tu jauti, visada manifestuoja, jie visada susiderina vienas su kitu (sielos ir proto vienovė: siela=jauti, protas=galvoji).
Kuo tu geriau jautiesi, tuo tu daugiau pritrauki gero. Koreliacija, ką tu galvoji ir jauti, sugįžta tau atgal. Atrodo, kad vyksta stebuklai, tačiau tu juos pats kuri.
Gyvenimas gali buti absoliučiai fenomenalus, jis yra fenomenalus, jis bus toks, jei tu pradėsi naudoti paslaptį. Nėra ribų tavo norams. Turi išmokti savęs paklausti, viskon ko tik nori, ar tikrai to nori. Visatoje yra visko. Turi išmokti, išsiaiškinti, ko tau tikrai reikia, ko tu tikrai nori.
Taigi, yra trys pagrindiniai žingsniai:
1) Turi išmokti paklausti savęs, ko tu tikrai nori?
Visatą reikia įsivaizduoti kaip katalogą. Joje yra visko!
2) Kitas žingsnis - atsakymas. Kai tu randi tikrą atskymą, ko tu nori, tai manifestuos, visata tavęs išklauso, visata tave girdi. Tu nežinai, kaip tai bus įvykdyta, reikia pasikliauti visata.
3) Trečias žingsnis - gavimas. Gavimas to, ko tu troškai.
Jei tu jausiesi blogai, žiūrėsi į viską neigiamai, skeptiškai, galvosi, kad gali sektis visiems, tik ne tau, tai tu ir toliau tai trauksi. O jei tu net ir į iš pradžių atrodo neįmanomą reaguosi kaip į įmanomą tau, žingsnelis po žingsnelio - tai išsipildys. Leisk sau turėti tai, ko trokšti. Tik išmok atrinkti, ar tau to tikrai reikia.
Visata mėgsta greitį. Nedelsk, reikia veikti. Tai visa, ką tau reikia padaryti - veikti.
Tu gali pradėti nuo nieko. Svarbiausia - sau neužsidėti pančių. Leisti sau turėti.
Dar, kad tikrai patikrinti paslapties galią, galima panaudoti paprastą pavyzdėlį: kiekvienas pamename atvejį, jei pagalvojame apie kokį seną pažįstamą, klasioką ar kt., ir žiūrėk neilgai trukus, gauname kokią žinią ar iš jo, ar iš kitų apie jį.
Filme „The Secret“ tai analizavo filosofas James Arthur Ray bei kiti mokslininkai.
Buda: visa, kas mes esame, esame mūsų minčių rezultatas.
Tai kas tikrai tavo – to niekas iš tavęs neatims.

Laisvą minutę po šiai dienai mėgstu panaršyti filmo "The Secret" autorių interneto svetainėje.


Back

Contact

Teksturasytoja.lt
Reikia teksto?

+37065521188

© 2009-2015 teksturasytoja.lt Visos teisės saugomos. Įvairių tekstų rašymas, SEO tekstai, tekstai interneto puslapiams, verslo tekstai, įvairūs tekstai reklamai internete ir įmonės reklamos leidiniams.

Create a website for freeWebnode