Kontaktai

Tekstų rašytoja Evelina Tamulaitienė 

Tel. nr. : +370 655 21188
El. p.: evelina.tamulaitiene@gmail.com


UAB "Berklis"
Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Tamulaitienė
Įmonės kodas: 303093475 (ne PVM mokėtoja)
Buveinės adresas: Pienių g. 36-3, Užliedžiai,
LT-54305 Kauno raj.
A/s Nr. LT097044060007905436          

Bankas: AB SEB bankas 

 Banko kodas: 70440

VĮ Registrų centro Kauno filialas

www.teksturasytoja.lt LinkedIn socialiniame tinkle.

Sukate galvą, kaip tapti matomiems internete? Googlėje? Nežinote, kaip pasiruošti tekstus savo interneto svetainei, kaip pasiruošti savo įmonės reprezentacinę medžiagą rinkai ar turite kitų tekstų rašymo projektų poreikį, susisiekite palikdami žinutę apačioje:

Susisiekite

Tiesiog įveskite žinutės tekstą ir savo el.pašto adresą:

"Tekstų rašymas - tai kūrybinis darbas, kur mintys apie tam tikrą klausimą ar sritį įgauna kažkokį formatą - straipsnio, laiško, komercinio pasiūlymo,  prezentacijos, reklaminio, reprezentacinio teksto interneto svetainei ar kt. pavidalą." - Evelina

Tekstų rašymo paslaugos:
Tekstai interneto svetainei, Tekstai interneto svetainės optimizavimui - SEO tekstai, Tekstai įmonės katalogams, brošiūroms, lankstinukams, kitiems rekaminiams įmonės leidiniams, Tekstai prezentacijoms, Tekstai elektroninio laiško išsiuntimui, pristatant įmonės prekes ar paslaugas, Tekstų rašymas įmonę pristatančiam filmui, Tekstai įmonės reklamai spaudoje, interneto erdvėje, radijuje ar televizijoje, Straipsnių rašymas ir išplatinimas, Pranešimų spaudai rašymas ir išplatinimas, Tekstai ant vizitinių kortelių, Tekstų rašymas Jūsų Facebook ir kitų socialinių tinklų paskyrose ir Blog'uose, Tekstų rašymas interneto forumuose, pristatant Jūsų įmonės veiklos sritį, Marketingo strategijų, e-rinkodaros strategijų ir planų rašymas, Įvairių laiškų rašymas.

Contact

Teksturasytoja.lt
Reikia teksto?

+37065521188

© 2009-2015 teksturasytoja.lt Visos teisės saugomos. Įvairių tekstų rašymas, SEO tekstai, tekstai interneto puslapiams, verslo tekstai, įvairūs tekstai reklamai internete ir įmonės reklamos leidiniams.

Create a website for freeWebnode